CO  PROJEKTUJEMY ?

Biuro projektowe wykonuje projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, handlowych i usługowych a także  przemysłowych w zakresie:

  • Inwentaryzacje istniejących budynków

  • Projekty zagospodarowania terenu

  • Wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze budynków

  • Rozbudowy, dobudowy, przebudowy budynków

  • Wizualizacje komputerowe

  • Opinie techniczne  ( na terenie woj. Kujawsko-pomorskiego i okolic)

  • Nadzory budowlane ( na terenie woj. Kujawsko-pomorskiego i okolic)

KIM JESTEŚMY ?

Biuro projektowe  powstało w połowie  2009 roku, korzystając z programu dotacji unijnych „Kapitał ludzki”. Od tego czasu działa na terenie miasta Łodzi, oraz województwa kujawsko pomorskiego i jego okolic.


Założone zostało przez absolwentkę POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ, kierunku – ARCHITEKTURA I URBANISTYKA na wydziale BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY. Wieloletnia współpraca z jednym z większych łódzkich biur projektowych podjęta jeszcze podczas studiów, umożliwiła mi zdobycie bogatego doświadczenia zawodowego uczestnicząc w procesie projektowym wielu prestiżowych realizacji.


Oferujemy kompleksowe usługi projektowe, zapewniając inwestorowi fachową pomoc oraz wsparcie merytoryczne od momentu przygotowania wniosku o decyzję o warunkach zabudowy, aż do realizacji inwestycji.

Na życzenie klienta załatwiamy wszelkie formalności administracyjne. Dokonujemy wszelkich uzgodnień, które umożliwiają poprawne rozpoczęcie inwestycji.

 

Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami z zakresu projektowania architektury, konstrukcji, instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, instalacji c.o., wentylacji i klimatyzacji), elektrycznych wewnętrznych i sieciowych, teletechnicznych, telekomunikacyjnych oraz kosztorysantami. Specjaliści opracowujący  Państwa dokumentację są nie tylko projektantami, ale również praktykami z wieloletnim doświadczeniem przy wszelkiego rodzaju realizowanych inwestycjach.

20190129_082026_edited.jpg

ARCHITEKT

monika kucharczyk

 

PRACOWNIA PROJEKTOWA

MONO-ART